Plan zajęć od 12.11.2018 do 18.11.2018

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11:00
TBC (Total Body Conditioning)
Dominik
11:00 - 12:00
17:00
Body Ball
Magdalena B.
17:00 - 18:00
+50 Gimnastyka wzmacniająca
Iwona K.
17:00 - 18:00
Body Ball + Stabilizacja
Magdalena W.
17:00 - 18:00
Active Stretching
Iwona K.
17:00 - 18:00
18:00
ABT
odwołane
18:10 - 19:10

Trening Funkcjonalny
Iwcia
19:20 - 20:20

Sztanga / BAR
Dominik
20:30 - 21:30
STEP-DANCE RUN
Dominik
18:00 - 19:00

ABT
Iwona K.
18:10 - 19:10

Core
Dominik
19:20 - 20:20
Trening Funkcjonalny
Iwcia
18:10 - 19:10
ABT
Magdalena W.
18:10 - 19:10

STEP-DANCE RUN
Dominik
18:30 - 19:30

Tabata 20s work 10s stop
Iwcia
19:20 - 20:20

Taniec Towarzyski / Użytkowy
Jarek
20:30 - 21:30
początkująca
Bs Body Sculpting
Iwcia
18:10 - 19:10
19:00
20:00
Sztanga / BAR
Jarek
20:30 - 21:30
21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
12:00
SENIOR FIT
Magdalena W.
12:30 - 13:30

SENIOR FIT
Magdalena W.
13:40 - 14:40
Sztanga / BAR
Dominik
12:10 - 13:10
13:00
SENIOR FIT
odwołane
13:30 - 14:30
14:00
16:00
Hip Hop "FREAKY SQUAD"
Kasia M.
16:30 - 18:00
Hip Hop "FREAKY SQUAD"
Kasia M.
16:30 - 18:00
17:00
Gimnastyka Wzmacniająca
Iwcia
17:00 - 18:00
18:00
Cardio Dance
Magdalena B.
18:10 - 19:10

Grupa pokazowo-turniejowa 25+
Magdalena W. Magdalena B.
19:20 - 20:20
Hip Hop "SD COOKIES" -NOWA:)
Paulina już trenujemy ale jeszcze są zapisy
18:10 - 19:10

TRX
Iwcia
19:20 - 20:20
Solo Latino Dance
Magdalena B.
18:10 - 19:10
19:00
BPU
Magdalena W.
19:20 - 20:20
SupeR 3
Dominik
19:20 - 20:20
20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Poniedziałek

Wtorek

Środa

  • BPU Magdalena W.
    19:20 - 20:20

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
Hip Hop "SD REBELS"
Paulina
16:30 - 18:00
Hip Hop "SD REBELS"
Paulina
16:30 - 18:00
17:00
18:00
Step tylko STEP 🙂
Kasia P.
18:10 - 19:10

POWER KOŁO - power spinning
Dominik
19:20 - 20:20
Taniec Użytkowy w sam raz przed SYLWESTREM
Magdalena W.
18:10 - 19:10
początkująca
Hip Hop "ZIGZAG" 4-6 LAT
Paulina
18:10 - 19:10

Tango Argentino gr. Z
Iwona i Jarek
19:20 - 20:30
19:00
Hip Hop "QUIET FIRE" -NOWA 🙂
Kasia już trenujemy ale jeszcze są zapisy
19:20 - 20:20

Taniec Użytkowy w sam raz przed SYLWESTREM
Magdalena W.
20:30 - 21:30
średnio zaawansowani
20:00
21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek