Plan zajęć od 16.04.2018 do 22.04.2018

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:00
START FIT
Kasia P.
06:30 - 07:30
START FIT
Dominik
06:30 - 07:30
07:00
11:00
TBC (Total Body Conditioning)
Magdalena W.
11:00 - 12:00
13:00
SENIOR FIT
Kasia P.
13:30 - 14:30
SENIOR FIT
Magdalena W.
13:30 - 14:30
14:00
17:00
Active Stretching
Iwona K.
17:00 - 18:00
18:00
ABT
Kasia P.
18:10 - 19:10

Trening Funkcjonalny
Iwcia
19:20 - 20:20

Sztanga / BAR
Jarek
20:30 - 21:30
ABT
Iwcia
18:10 - 19:10

STEP-DANCE RUN
Dominik
18:30 - 19:30

Trening Funkcjonalny
Iwcia
18:10 - 19:10

BPU
Kasia P.
19:20 - 20:20

Sztanga / BAR
Jarek
20:30 - 21:30
ABT
Iwcia
18:10 - 19:10

STEP-DANCE RUN
Dominik
18:15 - 19:15

Tabata 20s work 10s stop
Magdalena W.
19:20 - 20:20
Bs Body Sculpting
Dominik
18:10 - 19:10
19:00
20:00
21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
12:00
Sztanga / BAR
Magdalena W.
12:10 - 13:10
13:00
SENIOR FIT
Kasia P.
13:30 - 14:30
SENIOR FIT
Magdalena W.
13:30 - 14:30
14:00
15:00
Hip Hop grupa "BLACK&WHITE"
Paulina
15:50 - 16:50
Hip Hop grupa "S-D LUZ"
Mery
15:50 - 16:50
16:00
17:00
Hip Hop grupa "S-D LUZ"
Mery
17:00 - 18:00
Hip Hop grupa "BLACK&WHITE"
Paulina
17:00 - 18:00
Gimnastyka Wzmacniająca
Iwcia
17:00 - 18:00
18:00
Cardio Dance
Magdalena W.
18:10 - 19:10

Grupa pokazowo-turniejowa 25+
Magdalena W. / Magdalena B.
19:20 - 20:20
Step Keep Level
Kasia P.
18:10 - 19:10

Super 3
Grzegorz
19:20 - 20:20
Solo Latino Dance
Iwona K.
18:10 - 19:10

Tango Argentino gr. Z
Iwona & Jarek grupa średnio-zaawansowana
19:20 - 20:30
19:00
TRX
Grzegorz
19:20 - 20:20

Core
Dominik
20:30 - 21:30
Super 3
Dominik
19:20 - 20:30
20:00
21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15:00
Hip Hop grupa "CHILL OUT"
Mery
15:50 - 16:50
Hip Hop grupa "WHY NOT"
Paulina
15:50 - 16:50
16:00
17:00
Hip Hop grupa "WHY NOT"
Paulina
17:00 - 18:00
Hip Hop grupa "CHILL OUT"
Mery
17:00 - 18:00
Hip Hop grupa "S-D FLASH"
Kasia M.
17:00 - 18:00
18:00
Hip Hop "ZIGZAG" 4-6 LAT
Paulina
18:10 - 19:10

BPU
Kasia P.
19:20 - 20:20

Tango Argentino gr. P
Iwona & Jarek
20:30 - 21:30
Hip Hop grupa "S-D FLASH"
Kasia M.
18:10 - 19:10
19:00
POWER KOŁO - power spinning
Dominik
19:20 - 20:20
Taniec Użytkowy / Towarzyski
Jarek zapisy - zaczynamy od 17 04 2018
19:20 - 20:20
Taniec Użytkowy / Towarzyski
Magdalena W. kontynuacja od 18.04.2018
19:20 - 20:20
zapraszamy pary z wcześniejszych kursów
20:00
21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek