Plan zajęć od 20.01.2020 do 26.01.2020

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11:00
Tabata 20s work 10s stop
Kasia P.
11:00 - 12:00
12:00
Sztanga / BAR
Kasia P.
12:10 - 13:10
13:00
17:00
Body Ball & Stability
Kasia P.
17:00 - 18:00

Kizomba
zapisy - 501799020
17:00 - 18:00
Gimnastyka Wzmacniająca
Iwona K.
17:00 - 18:00
Active Stretching
Iwona K.
17:00 - 18:00
18:00
ABT
Kasia P.
18:10 - 19:10

Trening Funkcjonalny
Dominik
19:20 - 20:20
zajęcia połączone z Power Koło

Sztanga / BAR
Jarek
20:30 - 21:30
Core
Dominik
18:10 - 19:10
ABT
Kasia P.
18:10 - 19:10

STEP-DANCE RUN
Dominik
18:30 - 19:30
Bs Body Sculpting
Dominik
18:10 - 19:10
19:00
Trening Funkcjonalny
Kasia P.
19:20 - 20:20

Sztanga / BAR
Kasia P.
20:30 - 21:30
20:00
21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
13:00
SENIOR FIT
Kasia P.
13:30 - 14:30
SENIOR FIT
Jarek
13:30 - 14:30
14:00
16:00
Hip Hop "FREAKY SQUAD"
Kasia M.
16:30 - 18:00
Hip Hop "FREAKY SQUAD"
Kasia M.
16:30 - 18:00
17:00
18:00
BPU
Kasia P.
18:10 - 19:10
19:00
Hip Hop "QUIET FIRE"
Kasia M.
19:20 - 20:20

TRX
Iwcia
19:20 - 20:20
Hip Hop "QUIET FIRE"
Kasia M.
19:20 - 20:20

TRX
Iwcia
19:30 - 20:30

Tango Argentino / Kizomba / Taniec Użytkowy
startujemy STYCZEŃ -zapisy 501799020
20:30 - 21:30
SupeR 3
Dominik
19:20 - 20:20
20:00
21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Poniedziałek

Wtorek

Środa

  • BPU Kasia P.
    18:10 - 19:10

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Hip Hop grupa "SD BUTTERFLY"
Ola
17:00 - 18:00
przerwa Świąteczna
18:00
Hip Hop "ZIGZAG" 4-6 LAT
Kasia M.
18:10 - 19:10
Tango Argentino
Iwona i Jarek
18:00 - 22:00
zapisy 501799020

Hip Hop grupa "SD DIAMONDS"
Ola
18:10 - 19:10
UWAGA ! można jeszcze dołączyć !
Hip Hop grupa "SD DIAMONDS"
Ola
18:10 - 19:10
przerwa Świąteczna
19:00
POWER KOŁO - power spinning
Dominik
19:20 - 20:20
zajęcia spinning połączone z TF
20:00
21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Piątek