Plan zajęć od 09.12.2019 do 15.12.2019

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11:00
17:00
Body Ball & Stability
Kasia P.
17:00 - 18:00
+50 Gimnastyka wzmacniająca
Iwona K.
17:00 - 18:00
Active Stretching
Iwona K.
17:00 - 18:00
18:00
Zapisy - do grup dziecięcych HIP HOP
zapisy - do nowej grupy śr i pt 17:00 lub 18:10 - szczegóły 501 799 020
18:00 - 18:30

ABT
Kasia P.
18:10 - 19:10

Trening Funkcjonalny
Dominik
19:20 - 20:20

Sztanga / BAR
Jarek
20:30 - 21:30
Zapisy - do grup dziecięcych HIP HOP
zapisy - do nowej grupy śr i pt 17:00 lub 18:10 - szczegóły 501 799 020
18:00 - 18:30

ABT
Dominik
18:10 - 19:10

Tango Argentino
start od XI 2019
19:00 - 20:30

Core
Dominik
19:20 - 20:20

Tango Argentino
start od XI 2019
20:30 - 22:00
Zapisy - do grup dziecięcych HIP HOP
zapisy - do nowej grupy śr i pt 17:00 lub 18:10 - szczegóły 501 799 020
18:00 - 18:30
Zapisy - do grup dziecięcych HIP HOP
zapisy - do nowej grupy śr i pt 17:00 lub 18:10 - szczegóły 501 799 020
18:00 - 18:30

ABT
Kasia P.
18:10 - 19:10

STEP-DANCE RUN
Dominik
18:30 - 19:30

Tango Argentino
start od XI 2019
19:00 - 20:30

Tango Argentino
start od XI 2019
20:30 - 22:00
Zapisy - do grup dziecięcych HIP HOP
zapisy - do nowej grupy śr i pt 17:00 lub 18:10 - szczegóły 501 799 020
18:00 - 18:30

Bs Body Sculpting
Jarek
18:10 - 19:10
19:00
Trening Funkcjonalny
Dominik
19:20 - 20:20

Sztanga / BAR
Dominik
20:30 - 21:30
20:00
21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
12:00
Sztanga / BAR
Jarek
12:10 - 13:10
13:00
SENIOR FIT
Kasia P.
13:30 - 14:30
SENIOR FIT
Kasia P.
13:30 - 14:30
14:00
16:00
Hip Hop "FREAKY SQUAD"
Kasia M.
16:30 - 18:00
Hip Hop "FREAKY SQUAD"
Kasia M.
16:30 - 18:00
17:00
18:00
BPU
Kasia P.
18:10 - 19:10
19:00
Hip Hop "QUIET FIRE"
Kasia M.
19:20 - 20:20

TRX
Iwcia
20:30 - 21:30
Hip Hop "QUIET FIRE"
Kasia M.
19:20 - 20:20

TRX
Iwcia
19:20 - 20:20

Tango Argentino / Kizomba / Taniec Użytkowy
startujemy od Listopada -zapisy 501799020
20:30 - 21:30
SupeR 3
Jarek
19:20 - 20:20
20:00
21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Poniedziałek

Wtorek

Środa

  • BPU Kasia P.
    18:10 - 19:10

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
18:00
Tango Argentino
Iwona i Jarek
18:00 - 22:00
zapisy ruszyły !!!! - czekamy na zgłoszenia 501799020

Hip Hop "ZIGZAG" 4-6 LAT
Kasia M.
18:10 - 19:10
Hip Hop grupa "SD DIAMONDS"
Ola
18:10 - 19:10
UWAGA ! można jeszcze dołączyć !

CHOREO STEP
Kasia P.
19:20 - 20:20
Tango Argentino
Iwona i Jarek
18:00 - 22:00
zapisy ruszyły !!!! - czekamy na zgłoszenia 501799020
Hip Hop grupa "SD DIAMONDS"
Ola
18:10 - 19:10
UWAGA ! można jeszcze dołączyć !
19:00
POWER KOŁO - power spinning
Dominik
19:20 - 20:20
do końca miesiąca zajęcia spinning połączone z TF
20:00
21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek