Celem Placówki Kształcenia Ustawicznego STEP-DANCE jest propagowanie sportowego stylu życia, rozpowszechnianie wszelkich form fitnessu i tańca. Założyciele Iwona i Jarek Kuchta, to była para tańca sportowego w międzynarodowej klasie „S”. Przez 10 lat treningów uzyskali wiele tytułów Mistrza Okręgu, reprezentowali Polskę poza granicami kraju będąc członkami Kadry Polski. Pod okiem trenerów Joli i Marka Trzemżalskich, uzyskali wiele tytułów, a także prestiż najlepszej pary na Śląsku i jedynej w Polsce, która reprezentowała nasz kraj w kadrze Polski w obu stylach tanecznych ( tańce latynoamerykańskie i standardowe).

Obecnie swoją pasję przekazują ludziom zajmując się rozpowszechnianiem nowoczesnych form fitnessu i uwielbianym przez siebie tańcem. Iwona i Jarek aktualnie posiadają prestiżowe tytuły APF Instruktor fitness, uzyskane po przejściu wielu szczebli międzynarodowych szkoleń u prekursorki europejskiego i polskiego fitnessu Inki Szymański. Dzięki tak wysokim uprawnieniom są również prezenterami na polskich i międzynarodowych konwencjach.

Firma uzyskała statut placówki kształcenia ustawicznego w celu poszerzenia uprawnień Centrum Tańca i Ruchu STEP-DANCE. Uczestnictwo w zajęciach automatycznie umożliwia Państwu uzyskanie Certyfikatu świadczącego o pozyskaniu umiejętności praktycznych z zakresu ogólnie pojętego fitnessu
PROMUJĄ ZDROWY STYL ŻYCIA I CAŁOŚCIOWE PODEJŚCIE DO CZŁOWIEKA, ZWRACAJĄC UWAGĘ NA SFERĘ DUCHOWĄ, FIZYCZNĄ I PSYCHICZNĄ.

Stawiają na bardzo wysoki poziom, oparty na szerokiej wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Serdecznie zapraszamy
Iwona i Jarek