2017
IV Festiwal Tańca STEP-DANCE SHOW
Kochani tancerze to już czwarta edycja festiwalu
STEP-DANCE SHOW
Poprzednie cieszyły się ogromną popularnością. Podziękowania i bardzo pochlebne wpisy na zakończenie II i III festiwalu dodają nam tylko ochoty do następnej edycji.
Niestety nie ustrzegliśmy się potknięć, więc na pewno w IV edycji poprawiamy to co wymagało poprawy i udoskonalamy to co jeszcze sami zobaczyliśmy
PODSUMOWANIE :):)
Czwarta edycja zmagań tancerzy
na parkiecie hali sportowej jasna 31, której organizatorem i pomysłodawcą jest
CENTRUM TAŃCA I RUCHU STEP-DANCE Iwona i Jarosław Kuchta – zakończona.
Tuż przed zawodami w godzinach dopołudniowych odbywały się warsztaty z Maćkiem Glebą Florkiem – było zacnie ! Opinia dzieci CZAD. Takim oto warsztatowym pomysłem rozpoczęliśmy IV festiwal. Jesienna edycja zawodów zgromadziła ponad 350 tancerzy w sześciu kategoriach wiekowych, w dwóch kategoriach tematycznych ( street dance/ hiphop i open dance ). Rywalizacja, Emocje, Napięcie, Podekscytowanie, Stres … towarzyszyły dzieciom w trakcie występów jak i w trakcie odczytywania wyników.
Jury w składzie : Joanna Koćwin, Maciek Gleba Florek i Piotr Brącel – skupieni na prezentacjach najlepszych drużyn jak i najlepszego tancerza w pod kategoriach – do samego końca – DUŻO EMOCJI.
Oto wyniki: gratulacje OGROMNE dla najlepszych zespołów, jak również OGROMNE gratulacje dla tych teamów które nie znalazły się w pierwszej trójce.
1 kat. hip hop 5-7 lat
miejsce 1 Mini Carmenki – MDK Koszutka filia Dąb
miejsce 2 Booom Kids – Agencja Artystyczna BRAWO
2 kat. open 5-9 lat
miejsce 1 Mami One – Studio Tańca MK
miejsce 2 Maszka – Studio Tańca i Edukacji WARSZTAT
miejsce 3 Baletki – Studio Artystyczne MACIEJ
nagroda indywidualna : Aleksandra Janiczek
3 kat. hip hop 8-10 lat
1 miejsce Why Not – Centrum Tańca i Ruchu STEP-DANCE
2 miejsce Bang Crew – Centrum Sportowe CSP
3 miejsce Dream Team – Studio Tańca ESKA
nagroda indywidualna : Katarzyna Kubacka
4 kat. open 10-11
1 miejsce Mami – Studio Tańca MK
2 miejsce Skaza – Raciborskie Centrum Kultury
3 miejsce Ecarte – Studio Artystyczne MACIEJ
nagroda indywidualna : Kinga Szopa
5 kat. hip hop 11-13 lat
1 miejsce Skaza – Raciborskie Centrum Kultury
2 miejsce Shake a Leg – Szkoła Podstawowa nr.32
3 miejsce Fresh Kids – Agencja Artystyczna BRAWO
nagroda indywidualna : Agata Kruszelnicka
6 kat. open +25
1 miejsce S-D Szyk – Centrum Tańca i Ruchu STEP-DANCE
2 miejsce MaTG – S.T.MK
3 miejsce Volta – Agencja Artystyczna BRAWO
nagroda indywidualna : Kasia Lesisz
Dziękujemy partnerom, którzy w różnoraki sposób pomogli w organizacji festiwalu:
Luminoso Ristorante, TEB Edukacja, Britam, Opinion, Lucjan’s Barber Shop, Bezova,
DJ Loud, Tadeusz TEDI Połomski, Merida, Malczusia Team, Czesław Kwieciński.
Uwaga już dzisiaj zapraszamy na V FESTIWAL TAŃCA
STEPDANCESHOW 09-06-2018